Wezwanie do wsparcia ZAD NDDL [FRANCJA]

Po trzech tygodniach policyjnej operacji w ZAD NDDL, nasz opór nadal trwa, niezależnie od tego, że niektórzy/re negocjują z państwem.

Następna fala ewikcji ma się rozpocząć 14 maja, ale cały czas trwają nękania z ich strony. Jesteśmy otoczeni praktycznie każdego dnia, przybywają aby niszczyć zarówno stałe, jak i ruchome barykady, tak samo budynki, które zbudowaliśmy. Przebudowujemy je na większe i jeszcze lepsze, dzięki czemu barykady stają się miejscami do mieszkania i ścianami permakultury. By to robić, potrzebujemy rąk do pracy, pomysłów i entuzjazmu. Chcemy wykorzystać ten tak zwany ‘pokój’ by przygotować siebie najlepiej, jak potrafimy do następnej fali ewikcji. Możemy dostarczyć jedzenie i miejsce do spania, dla każdego i każdej chcącej przybyć tu i wspierać nas.

Niech przybędzie Was najwięcej, jak to tylko możliwe, przywieźcie narzędzia. Tutaj znajdziecie listę potrzebnych narzędzi.

Jeśli nie znacie francuskiego, nadal jest możliwość by tu z nami być i nas wspierać. Jak tylko dotrzecie na miejsce, znajdźcie kogoś z radiem i powiedzcie w jakim języku mówicie, a ta osoba połączy Was z kimś, kto może Ci pomóc w tłumaczeniu.

Tłumaczenie z: https://earthfirstjournal.org/newswire/2018/05/10/call-for-support-for-the-zad/