ZINY

DIY kolektywu ROD volume 1

Czyli o instalacji wodnej dla początkujących oraz krótki wstęp o wyzwalającej sile przejmowania technologii spod władzy ekspertów i co z tego wynika.
Reclaim The Fields POLSKA

 

After Prison

Od autorów:

„Witamy, oto projekt „After Prison” (Po Więzieniu). Wydaliśmy tę broszurę w nadziei, że podzielenie się historiami na temat życia, jakie po opuszczeniu więzienia toczą byli więźniowie Frontu Wyzwolenia Ziemi/Zwierząt, pomoże środowiskom aktywistów lepiej zrozumieć problemy z jakimi Ci byli więźniowie stykają się na zewnątrz. Nasz projekt jest także dla samych byłych więźniów, którzy nadal stykają się z rozmaitymi restrykcjami i trudnościami. Liczymy, że wzajemne podzielenie się doświadczeniami będzie im pomocne i może stanowić korzystny punkt odniesienia. Nasz projekt trwa. Jeśli znacie jakichś byłych więźniów lub po prostu osoby znajdujące się za kratami, będziemy wdzięczni jeśli przekażecie im kopię naszego pisma.”
After Prison Zine

 

Akcja Bezpośrednia

W tej kronice można znaleźć te małe, jak i te duże ataki przeprowadzone przez anarchistów i antyfaszystów. W środku znajduje się także rozdział poświęcony komunikatom z akcji czarno-zielonych w polsce (m.in. uwolnienie 80 lisów z fermy). Zapraszamy do lektury i rozpowszechniania!
Grecja W Ogniu