Kim jest Sean Swain? [USA]

Sean Swain jest zakładnikiem przetrzymywanym przez bezprawnego państwowego łobuza nazywającym sam siebie „Stanem Ohio”. Jest przetrzymywany bez wyroku od 1991 roku kiedy to w ramach samoobrony zabił członka rodziny sądowego pracownika, który włamał się do jego domu i groził mu śmiercią. Pod koniec 2012 roku, grupa więźniów określająca siebie mianem Army of the 12 Monkeys (Armia 12 Małp, A12M) rozpoczęła swoją działalność w więzieniu, w którym przebywał Swain. Władze więzienne stwierdziły, że „to ten anarchista” musi za wszystkim stać przez co trafił on na oddział dla najgroźniejszych przestępców. Sean zaprzeczył jakiemukolwiek udziałowi w grupie A12M i jest w trakcie składania pozwu przeciw ORDC (polski odpowiednik działu penitencjarnego zajmującego się redukcją recydywizmu) w sprawie kierowania wobec niego oskarżeń na podstawie jego poglądów oraz przekonań politycznych.

Sean jest jedynym synem mechanika samochodowego, który obecnie jest na emeryturze oraz mamy, która pozostawała w domu. Zrzekł się swojego dyplomu ukończenia szkoły średniej, college’u i honorowego zwolnienia ze służby wojskowej. Przed tym, gdy został wzięty jako zakładnik, pracował w gazecie jako felietonista oraz jako organizator związkowy.

Choć Swain jest niewinny jakiemukolwiek przestępstwu i przetrzymywany jest bez jakiegokolwiek wyroku, czy prawnego zasądzenia, pozostaje on zakładnikiem bandyckiego państwa i zostanie uwolniony tylko wtedy gdy ten system zostanie zniszczony raz na zawsze.

Adres do korespondencji:

Sean Swain #243-205
Warren CI
P.O. Box 120
Lebanon, Ohio 45036

Tłumaczenie z: Sean Swain

Teksty Swaina, które ukazały się na naszej stronie:

Chcesz potańczyć nago wokół ogniska, w miejscu, w którym znajdował się kiedyś Biały Dom?

Startuję na gubernatora Ohio 2018!