Policja znów w Hambacher Forest. Dzień X jeszcze nie nastąpił [NIEMCY]

Hambacher Forest po raz kolejny jest oblężony przez gliniarzy. Policja przywiozła ze sobą pracowników firmy cateringowej więc wygląda na to, że zostaną tu na dużej.

Atmosfera w lesie na razie jest spokojna. Gliny ustawiły się w ten sposób, że blokują możliwość przedostanie się z obozu znajdującego się przed lasem (Meadow camp) do tego, znajdującego się pośrodku najstarszego lasu. W międzyczasie, aktywiści zmywają naczynia stojąc naprzeciwko kordonu policji.

Oaktown (część Hambacheru) zostało oczyszczone na poziomie ziemi. Gdy ochrona podjęła decyzję by zdemontować nie za wysoką platformę, jeden z aktywistów/ek wspiął się na jej szczyt, dzięki czemu ochrona odpuściła i platformę udało się ocalić, oznacza to jedynie tyle, że nie mają legalnego zezwolenia na wyciąganie ludzi z pomieszczeń mieszkalnych. To wszystko wskazuje na to, że dzień X wkrótce nastąpi. Dzień ewikcji również jeszcze nie nastąpił, jednak i tak niszczą wszystkie konstrukcje znajdujące się na ziemi.

W tym samym czasie, policja stara się usunąć wszystkie powstałe barykady na głównych drogach znajdujących się w lesie. Będą musieli się naprawdę postarać by rozmontować dwa monopody chroniące trójnóg, które są ze sobą połączone za pomocą przykutych do nich aktywistek/ów. Sytuacje staję się jeszcze bardziej interesujące ponieważ ktoś/a przypiął/ęła się tuż pod trójnogiem, dwa i pół metra nad ziemią. Powodzenia z uporaniem się z tym, psy!

Policja kontroluje dowody tożsamości we wszystkich punktach wejścia do lasu, więc wybuduj tunel dla lepszego świata i wejdź do lasu niezauważonym by przyłączyć się do walki.

Powiemy to jeszcze raz. Walka, jaką toczy Hambi, jest wszędzie. Do naszych czytelniczek i czytelników. W polsce również znajdują się siedziby RWE, poniżej adresy:
RWE POLSKA S.A.
Ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 68
Warszawa 02-384

RWE STOEN OPERATOR
Ul. Nieświeska 52
Warszawa 03-867

RWE POLSKA CONTRACTING
Ul. Powstańców Śląskich 28/30
Wrocław 53-333

RWE GROUP BUSINESS SERVICES POLSKA
Ul. Puszkarska 7H
Kraków 30-644

Od kilku lat RWE figuruje w polsce jako INNOGY POLSKA S.A.

Bądźcie kreatywne/i. Bądźcie aktywne/i. Jesteśmy tutaj po to, by wspólnie walczyć przeciwko destrukcji planety.

Będziemy Was informować jeśli sytuacja się zmieni.

DLA DZIKOŚCI

Tłumaczenie z: Unoffensive Animal