Krwawy mundial w rosji, czyli o tym, jaką rzeź na bezdomnych zwierzętach urządzają władze [ROSJA]

Niedługo rozpocznie się mundial w rosji. Przy każdych imprezach reprezentatywnych władza robi wszystko, co w jej mocy by przygotować teren imprezy tak, by wyglądał, jak ‘najładniej’ w kapitalistycznym znaczeniu tego słowa. Co to oznacza w praktyce? Kilka przykładów: wypędzenia z centrum miasta bezdomnych w Hamburgu podczas szczytu G20, które niejednokrotnie kończyły się brutalnymi pobiciami, podczas imprezy FIFA w brazylii spychanie ulicznych handlarzy pochodzących ze slumsów do ‘swoich’ dzielnic, co również kończyło się brutalnymi pobiciami oraz zatrzymaniami. Teraz? Teraz, pieprzony rząd w rosji stwierdził, że bezdomne zwierzęta również wadzą kapitalistycznemu pojęciu ‘piękna’ i rozpoczął masową rzeź.

Urzędnicy wynajęli najemników by ci rozrzucali w miejscach gdzie są największe skupiska bezdomnych zwierząt zatrute jedzenie. Trucizna jaką wykorzystują powoduje długą i bardzo bolesną śmierć. Za rozsypanie takiego zatrutego jedzenia biorą od 6 do 9 tysięcy rubli. Są to wystarczające pieniądze by odwszawić, zaszczepić oraz opłacić utrzymanie takiego zwierzaka. Na dziś dzień wydali na to co najmniej 1,4 miliona funtów (czyli około 6,9 miliona złotych)

Nie obchodzą nas prawa, kiedy i w jakich okolicznościach można zabić zwierze, obchodzą nas życia.

Wzywamy do podejmowania akcji bezpośrednich pod konsulatami i ambasadami rosji!

Ciemna strona mundialu – bezdomne psy umierają w męczarniach #krwawaFIFA

❗PILNE❗ Bezdomne psy są trute i umierają w męczarniach przed Mundialem w Rosji! Pomóż im!👉 Podpisz petycję: www.krwawafifa.pl

Gepostet von Otwarte Klatki am Dienstag, 22. Mai 2018